Chemia dedykowana do betonu

IMPREGNAT PEBEK Ochrona

jest płynnym środkiem chroniącym przed agresywnymi zabrudzeniami, jak przykładowo osad ze spalin, zabrudzenie gliny, plamy z oleju, zabrudzenia spożywcze. Powierzchnie zaimpregnowane IMPREGNATEM PEBEK są odporne na działanie czynników atmosferycznych, nie chłoną wody oraz oleju. Nie powoduje zmian w kolorze oraz strukturze betonu. Zalecany do impregnowania płytek chodnikowych, płyt betonowych, kostki brukowej. Nadaje si do stosowania na wszystkich rodzajach powierzchni uszlachetnionych. Jest łatwy w aplikacji – wystarczy nanieść cienką warstw impregnatu za pomocą natrysku, pędzla lub wałka na żądaną powierzchnię i zadowalający efekt uzyskujemy po odczekaniu kilku chwil.

LAKIER PEBEK Kolor

jest impregnująco / lakierującym środkiem tworzącym powłokę na powierzchni elementu. Po naniesieniu preparatu na zabarwioną powierzchni, kolory stają się wyraźniejsze, pogłębione oraz wyostrzone. Powoduje powstanie widocznego efektu nabłyszczenia się powierzchni.
Zabezpiecza przed wodą oraz olejami i innymi zabrudzeniami. Umożliwia oddychanie elementu, nie żółknie i jest odporny na promieniowanie UV.

PEBEK Zabrudzenia

specjalistyczny preparat przeznaczony do skutecznego usuwania wykwitów węglanowych powstających w postaci białych plam i nacieków, najczęściej na materiałach typu betonowa kostka brukowa, cegła klinkierowa, modułowe ogrodzenia betonowe, betonowe płyty okładzinowe itp. Zalecany jest do oczyszczania powierzchni betonowych przed impregnacją lub malowaniem. Preparat bardzo skutecznie czyści narzędzia i maszyny budowlane ze wszelkich pozostałości po zaprawach i klejach na bazie cementu lub wapna.
PEBEK ŚRODEK NA WYKWITY wystarczy nanieść za pomocą pędzla na powierzchni, odczekać ok 5 min. I białe naloty ustąpią