Nietypowe elewacje

ELEWACJE NIETYPOWE

Dziś beton to tworzywo dające niebywałe możliwości konstrukcyjne i projektowe, nie tylko pod względem różnorodności kształtów i rozmiarów ale także barw, faktur i zabezpieczania powierzchni.

Pebek Sp. z o.o. jako producent betonowych prefabrykatów już od wielu lat zmienia tradycyjne wyobrażenie o betonie. Elewacje nietypowe to nie lada wyzwanie, to wykonanie cienkościennych, wielkogabarytowych płyt z betonu, który poddany jest wielostopniowej obróbce. A wszystko dzieje się przy zachowaniu tradycyjnych właściwości betonu, który pozostaje bezpieczny, mrozoodporny, ogniotrwały a jego wygląd cieszy oko przez wiele lat.

Duża różnorodność kształtów wymaga na potrzeby danej realizacji opracowania specjalistycznej receptury, która spełnia wymagania zarówno jakościowe jak i estetyczne klienta. Ważne aby wygląd rożnych elementów był jednolity i zgodny z oczekiwaniem architekta, parametry betonu spełniały wszystkie założone wartości  a sam beton gwarantował poprawność procesu produkcyjnego.

Dodatkowo przed rozpoczęciem procesu realizacji produkcji nasze laboratorium przeprowadza wszystkie wymagane badania niezbędne do uzyskania założonych parametrów technicznych produkowanych wyrobów. Nadzorujemy również prace na każdym etapie budowy.

Ze swojej strony przy każdej realizacji zamówienia na produkcję elementów elewacyjnych  zapewniamy należyte zaprojektowanie procesu produkcji, opracowanie bezpiecznego łańcucha dostaw, odpowiedniej logistyki co gwarantuje nam terminowość  i realizację nawet dużych projektów w krótkim terminie.

Ostatnie realizacje,  ich skala oraz jakość wykonania, pozwalają nam na stwierdzenie, że Pebek Nowe oblicze Betonu to lider w zakresie elewacji typowych a przede wszystkim dużych i wymagających elewacji nietypowych.

Load more