O firmie

HISTORIA PEBEK

1
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

“PEBEK” Spółka z o.o. has been operating in the construction market in Świdnica for over 30 years. We are a family company with Polish capital and dynamic development provides us with a constantly growing position on the market. We started our business as a state-owned enterprise operating under the name “Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego” in Świdnica, which has been privatized and since 1991 has been operating as “PEBEK” Spółka Akcyjna

2
INWESTYCJE BUDOWLANE

Na przestrzeni swojej działalności Spółka wykonała „pod klucz” wiele inwestycji budowlanych stanowiących wizytówkę miasta Świdnicy. Działalność podstawowa tj. wykonywanie robót ogólnobudowlanych związanych ze wznoszeniem budynków, została zmniejszona na rzecz produkcji elementów betonowych na potrzeby budownictwa mieszkaniowego i drogowego.

3
DYNAMICZNY ROZWÓJ

Ostatnie lata działalności firmy PEBEK to dynamiczny rozwój w zakresie produkcji betonu towarowego i prefabrykacji. Wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza,  profesjonalny park maszynowy, stosowanie najnowszych technologii w produkcji i zarządzaniu, zakładowe laboratorium oraz dział badawczo-rozwojowy, pozwoliły uzyskać naszej firmie miano jednego z liderów i czołowych producentów betonu towarowego i galanterii betonowej w naszym regionie.

4
SOLIDNOŚĆ I INNOWACYJNOŚĆ

Spółka PEBEK jest solidną i wiarygodną firmą, a oferowane produkty i usługi są innowacyjne i spełniające najwyższe wymagania jakościowe. Polityka Spółki nastawiona jest na ciągły rozwój poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w procesie produkcyjnym jak i w procesie zarządzania.

UWIELBIENIE DO BETONU…

Pebek DESIGN został stworzy przez spółkę PEBEK. To zespół kreatywnych fachowców patrzących nowatorsko na projektowanie przestrzeni z której codziennie korzystamy i wokół której żyjemy. To ludzie, dla których tworzenie otoczenia, z istotną rola nawierzchni, jest dziełem sztuki.

Nasz główny budulec – BETON to materiał o niezwykłych możliwościach projektowych, to kompozyt XXI wieku, idealnie wpisujący się w aranżacje urzekające prostotą rozwiązań i naturalną estetyką.

Filozofią firmy jest skupienie się na przemyślanym doborze barw i materiałów tak, aby w jak najlepszy sposób połączyć projektowany obszar z krajobrazem. Do każdego zamierzenia podchodzimy z niezwykłą starannością i uwzględnieniem nawet najdrobniejszych szczegółów.

Uważamy, że należy kreować przestrzeń, która swym pięknem odpręża, jest funkcjonalna a zarazem powoduje, że jej użytkownicy czują się bezpiecznie. Naszym celem jest zaspokojenie gustów Klienta oraz tworzenie rozwiązań, które przetrwają dekady.

Jesteśmy przekonani, że każde projektowane rozwiązanie oprócz aspektów merytorycznych
musi również posiąść duszę.