Pebek Design

Kontakt
ADRES – SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Metalowców 14
58-100 Świdnica
74 852 05 23
Centrala: +48 605 450 605

ODDZIAŁ BYSTRZYCKA

ul. Bystrzycka 8
58-100 Świdnica
74 852 24 70

ODDZIAŁ  KŁODZKO – JASZKOWA DOLNA

57-300 Jaszkowa Dolna
Zjazd z drogi nr 46 Kłodzko – Nysa
570 990 916

Pebek Sp. z o.o.

ul. Metalowców 14, 58-100 Świdnica

Wyświetl większą mapę
MOBILNY DORADCY TECHNICZNI
team-member-img
Mirosław Łukasik
Dyrektor d/s Klientów Kluczowych

tel. +48 512 494 170
m.lukasik@pebek.pl

team-member-img
Jakub Oliński
Doradca Techniczny

tel. +48 667 761 226
j.olinski@pebek.pl

team-member-img
Mariusz Markowski
Doradca Techniczny

tel. +48 601 769 011
m.markowski@pebek.pl

team-member-img
Przemysław Andrusewicz
Doradca Techniczny

tel. +48 512 494 167
p.andrusewicz@pebek.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

+48 74 852 05 23
+48 74 852 53 90
handlowy@pebek.pl

team-member-img
Aleksander Gleń
Dyrektor Handlowy

tel. +48 881 020 104
a.glen@pebek.pl

team-member-img
Iwona Górska
Kierownik działu sprzedaży

tel. +48 748 520 523 wew. 10
i.gorska@pebek.pl

team-member-img
Tomasz Szewczyk
Ekspert ds. Inwestycji Kluczowych

tel. +48 570 990 939
t.szewczyk@pebek.pl

team-member-img
Joanna Andruszkiewicz
specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 748 520 523 wew. 12
j.andruszkiewicz@pebek.pl

team-member-img
Joanna Łanek
specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 748 520 523 wew. 13
j.lanek@pebek.pl

team-member-img
Ewa Chmielewska
specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 748 520 523 wew. 14
e.chmielewska@pebek.pl

BIURO PROJEKTOWE
team-member-img
Paulina Bujnicka
Architekt Krajobrazu
team-member-img
Monika Sokół
Architekt Krajobrazu

tel. +48 739 026 604
m.sokol@pebek.pl

 

BETON TOWAROWY
team-member-img
Genowefa Bałaj

tel. +48 748 520 523 wew. 61
betoniarnia@pebek.pl

team-member-img
Tomasz Tylipski
Betoniarnia - Świdnica

tel. +48 667 731 225
t.tylipski@pebek.pl

team-member-img
Grzegorz Pawłowski
Betoniarnia - Jaszkowa Dolna

tel. +48 570 990 916
betoniarnia.klodzko@pebek.pl

BETONIARNIA – ŚWIDNICA

ul. Metalowców 14
58-100 Świdnica
Tel 74 852 05 23 wew. 61
667 731 225
betoniarnia@pebek.pl

BETONIARNIA – ŚWIDNICA

ul. Bystrzycka 8, 58-100 Świdnica
tel. +48 74 852 84 10
bystrzycka@pebek.pl

BETONIARNIA – JASZKOWA DOLNA

57-300 Jaszkowa Dolna,
zjazd z drogi nr 46 Kłodzko-Nysa
tel. +48 570 990 916
betoniarnia.klodzko@pebek.pl

Podział Regionów
Prefabrykacja

Najedź myszką na interesujący Ciebie region i kliknij.