Kontakt
ADRES – SIEDZIBA GŁÓWNA

ul. Metalowców 14
58-100 Świdnica
74 852 05 23
Centrala: +48 605 450 605

ODDZIAŁ BYSTRZYCKA

ul. Bystrzycka 8
58-100 Świdnica
74 852 24 70

ODDZIAŁ  KŁODZKO – JASZKOWA DOLNA

57-300 Jaszkowa Dolna
Zjazd z drogi nr 46 Kłodzko – Nysa
570 990 916

ODDZIAŁ  NOWY JAWORÓW

58-140 Nowy Jaworów 1B
604 205 204

Pebek Sp. z o.o.

ul. Metalowców 14, 58-100 Świdnica

Wyświetl większą mapę
MOBILNY DORADCY TECHNICZNI
team-member-img
Przemysław Andrusewicz
Doradca Techniczny

tel. +48 512 494 167
p.andrusewicz@pebek.pl

team-member-img
Jakub Oliński
Doradca Techniczny

tel. +48 667 761 226
j.olinski@pebek.pl

Damian Michno
Doradca Techniczny

tel. +48 882 969 802
d.michno@pebek.pl

BETON TOWAROWY – ŚWIDNICA
Tomasz Tylipski
Betoniarnia - Świdnica

tel. +48 667 731 225
t.tylipski@pebek.pl

BETON TOWAROWY – JASZKOWA DOLNA
Grzegorz Pawłowski
Betoniarnia - Jaszkowa Dolna
BETON TOWAROWY – NOWY JAWORÓW
Krzysztof Zemsta
Betoniarnia - Nowy Jaworów

tel. +48 601 946 554
k.zemsta@pebek.pl

Jarosław Nawara
Betoniarnia - Nowy Jaworów

tel. +48 604 205 204
j.nawara@pebek.pl

BIURO PROJEKTOWE
Paulina Bujnicka
Architekt Krajobrazu
team-member-img
Monika Sokół
Architekt Krajobrazu

tel. +48 739 026 604
m.sokol@pebek.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

+48 74 852 05 23
+48 74 852 53 90
handlowy@pebek.pl

team-member-img
Aleksander Gleń
Dyrektor Handlowy

tel. +48 881 020 104
a.glen@pebek.pl

Katarzyna Bomba
Specjalista ds. logistyki i sprzedaży

tel. +48 605 652 065
k.bomba@pebek.pl

team-member-img
Joanna Andruszkiewicz
specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 748 520 523 wew. 12
j.andruszkiewicz@pebek.pl

team-member-img
Joanna Łanek
specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 748 520 523 wew. 13
j.lanek@pebek.pl

team-member-img
Ewa Chmielewska
specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 748 520 523 wew. 14
e.chmielewska@pebek.pl

Mapa – Doradcy Techniczni Prefabrykacja

  1. Przemysław Andrusewicz tel. 512 494 167
  2. Jakub Oliński tel. 667 761 226
  3. Damian Michno tel. 882 969 802
  4. Aleksander Gleń Dyrektor Handlowy tel. 881 020 104

 

Mapa Dolny Śląsk – Doradcy Techniczni Beton Towarowy

  •  A – Tomasz Tylipski tel. +48 667 731 225
  •  B – Krzysztof Zemsta tel. +48 601 946 554
  •  C – Grzegorz Pawłowski tel. +48 570 990 916