Dla architektów

INFORMACJE DLA ARCHITEKTÓW

Mirosław Łukasik
Dyrektor d/s Klientów Kluczowych

tel. +48 512 494 170
m.lukasik@pebek.pl

Kreowanie piękna poprzez zastosowanie nowoczesnego oraz stylowego materiału jakim jest beton, to cel do którego staramy się dążyć wspólnie z Państwem. Starając się sprostać oczekiwaniom inwestorów kreujących przestrzeń publiczną oraz inwestorów prywatnych, ciągle dążymy do wyróżnienia i podkreślenia bardzo wysokiej jakości otaczającego nas betonu.

Naszym celem jest produkcja materiałów zgodna z Państwa wizją. Oferujemy bardzo szeroką gamę produktów, które znajdą zastosowanie w każdej, projektowanej przez Państwa przestrzeni.

Prowadzimy otwartą politykę współpracy z biurami architektonicznymi od momentu doboru materiałów po sam proces realizacji inwestycji.

1.
Elementy z katalogu produktów PEBEK

Prowadzimy doradztwo w zakresie doboru odpowiednich materiałów nawierzchniowych, oraz elementów małej architektury, wykorzystując przy tym takie narzędzia jak np. bezpłatny projekt czy bezcenną wiedzę naszych doświadczonych przedstawicieli.

2.
Elementy na wymiar

Oferujemy wsparcie na etapie projektowania nietypowych elementów betonowych. Na tym etapie prac, doradzamy jak skutecznie i trwale zaprojektować oraz optymalizować produkcję nietypową.