Prefabrykacja

Prefabrykacja

Beton jest tworzywem, który daje niezwykłe możliwości projektowe, dzięki czemu z łatwością można dopasować rozwiązania pod potrzeby konkretnego klienta. Doskonale sprawdza się on we współczesnym budownictwie, które ceni prostotę, naturalną estetykę i dużą trwałość. Beton jest tworzywem złożonym z naturalnych surowców, dzięki czemu pojawiają się naturalne różnice w odcieniach i tonach poszczególnych elementów, co sprawia, że każdy z nich ma swój unikalny charak czytaj więcej

 • Balkony

  Płyty balkonowe są niezwykle istotnymi elementami budynków mieszkalnych, narażonych na zmienne warunki atmosferyczne: wahania temperatury, nasłonecznienie, opady atmosferyczne.

 • Biegi schodowe

  Prefabrykowane elementy klatek schodowych są elementami konstrukcyjnymi wykonanymi zgodnie z wymogami architekta oraz zgodnie z zakładaną w projekcie geometrią i zbrojeniem. Zależnie od przyjętych schematów statycznych, obciążenia przekazywane są bezpośrednio na ściany klatek schodowych lub pośrednio poprzez podesty.

 • Dźwigary dachowe

  Dźwigary dachowe to elementy konstrukcyjne, które przenoszą obciążenia z powierzchni dachu i przekazują je jako wartość skupioną siły na słupy lub ściany.

 • Ściany podwalinowe

  Ściany podwalinowe jako elementy fundamentu pośredniego stosowane najczęściej w obiektach przemysłowych

 • Ściany warstwowe

  Pionowe elementy konstrukcyjne, których zadaniem jest przenoszenie na fundament obciążeń od ciężaru własnego oraz stropów.

 • Słupy

  Prefabrykowane słupy żelbetowe to elementy konstrukcyjne, których zadaniem jest przekazywanie obciążeń z konstrukcji obiektu na fundamenty.

 • Stopy fundamentowe

  Stopy fundamentowe to elementy konstrukcyjne, które są odpowiedzialne za przekazanie obciążeń z konstrukcji na podłoże gruntowe.

BEZPŁATNY PROJEKT